HLEDAT
MENU
Atomos AtomX Sync ROW

Atomos AtomX Sync ROW

Atomos AtomX Sync ROW od společnosti se zárukou kvality Atomos , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Atomos AtomX Sync ROW aktuálně zrovna za 8090 Kč

8090 Kč
8690 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bezdrátová synchronizace časového kódu pomocí Bluetooth mezi fotoaparáty, zvukovými záznamovými, smartphony a dalšími podporovanými zařízeními pomocí bezdrátové synchronizace časového kódu UltraSYNC BLUE od společnosti Atomos. UltraSYNC BLUE je kompaktní jednotka, která poskytuje synchronizaci časového kódu a dokáže spárovat každý zdroj s Atomos AtomX SYNC pro prohlížení na monitoru Ninja V. Je vybaven jasným OLED displejem pro časový kód a informace o stavu.
BLUE poskytuje přesný časový rámec až pro šest kompatibilních zařízení Bluetooth až do vzdálenosti 32,8 'a automaticky detekuje a spáruje s podporovanými zařízeními. BLUE může také rozšířit rozsah synchronizace pomocí RF signálů a může se párovat s několika zařízeními BLUE, AtomX SYNC nebo jinými synchronizačními zařízeními s časovým kódem na dlouhý dosah až 656 '. Po synchronizaci BLUE se zařízením je do zaznamenaných souborů vložen časový kód, který lze rozpoznat pomocí standardního softwaru a NLE (nelineární editory).
Součástí balení je kabel USB Type-C na nabíjení BLUE, který je vybaven vestavěnou LiPo baterií s kapacitou 800 mAh, která vydrží přibližně 20 hodin.
Kompatibilní s: Atomos Ninja V
Země původu: Čína
Varianta: Sync Blue Bundle
: 20210318.0
: 20210524.0
: 20210623.0

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Oasiscity.cz✔️si vyberete z kvalitních hudebních nástrojů a široké nabídky hudebního příslušenství.✔️Udělejte si radost nákupem nové kytary na Oasiscity.cz.✔️ Máme pro vás moderní hudební nástroje za skvělé ceny. Nákupen na Oasiscity.cz ušetříte čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
49806
produktů
1138
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Oasiscity.cz