HLEDAT
MENU
Laserworld CS 2000RGB FX Laser

Laserworld CS 2000RGB FX Laser

Laserworld CS 2000RGB FX Laser od značky s dobrým jménem Laserworld je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Laserworld CS 2000RGB FX Laser v současnosti pořídíte za cenu 20690 Kč

20690 Kč
26990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Světelný efekt - laser společnosti Laserworld. Nabízí barevné světelné efekty RGB s celkovým výstupním výkonem až 2 000 mW a minimálním výstupním výkonem 1 600 mW. Laser jednotky zajišťují silné světelné paprsky o průměru 3 mm (2,0 mrad). Skenovací Galvo systém přináší rychlost skenování až 30 kpps.
Velikosti světelných vzorů a citlivost mikrofonu lze nastavit pomocí dvou otočných ovládacích prvků v zadní části.
K dispozici je 200 přednastavených vzorů, které lze ovládat prostřednictvím DMX, režimu ovládání zvukem a v automatickém režimu (různé barvy a rychlost).
K dispozici je režim master-slave. Hlavní laser světlo (master projector) umožňuje připojení laser světel stejné série (slave projectors) pomocí DMX pro zobrazování stejných světelných vzorů.
Zařízení lze ovládat i prostřednictvím PC - profesionální rozhraní ILDA. To zajišťuje možnost vytvoření vlastních vzorů, obrázků a textů ve spolupráci se software (např. Showeditor nebo Showcontroller).
Laser je vybaven bezpečnostními prvky jako je vypínač s klíčem, interlock rozhraní a vypínač.
Světlo je dodáváno spolu s kompaktním krytem, který disponuje nízkou hmotností a stabilní konzolou. Konzola zajišťuje flexibilní umístění v různých polohách.
CS-2000RGB FX představuje ideální volbu pro bary, kluby, diskotéky, DJ-e a podobně.
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína
DMX: Ano
ILDA: Ano
Příkon: 120 W
Stupeň ochrany krytem (IP krytí): Ne
Laser: Ano
Výkon laseru: 1600 mW
Typ laseru: Diode
Typ laseru: DPSS
Napájení: 240V
Hmotnost: 4,75 kg

Název:
Laserworld CS 2000RGB FX Laser
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
7640144997427

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Oasiscity.cz si vyberete z kvalitních hudebních nástrojů. Vybírejte z široké nabídky hudebního příslušenství a udělejte si tak radost nákupem třeba nové kytary, bicích nástrojů, dechových nástrojů na Oasiscity.cz. Máme pro vás moderní hudební nástroje za skvělé ceny. Neustále pro vás aktualizujeme produtky a ceny. Nákupen online na Oasiscity.cz ušetříte váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
50253
produktů
1146
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Oasiscity.cz