HLEDAT
MENU
Nektar Impact-GX49

Nektar Impact-GX49

Nektar Impact-GX49 od skvělého výrobce Nektar , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Nektar Impact-GX49 - nyní zakoupíte od 2190 Kč

2190 Kč
2190 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

 GX-49 obsahují 49-notové klávesy, kolečko Pitch-Bend, modulační kolečko a zásuvku nožního spínače. Dvě vícebarevné oktávové tlačítka umožňují posouvání rozsahu klávesnice nahoru nebo dolů -3 / + 4 oktávy se změnou barev LED tak, aby zobrazovaly přesný stav.Posuňte rozsah klávesnice až na +/- 12 polotónů z vyahradených tlačítek pro provedení. Tato tlačítka lze rychle znovu použít ke změně globálního MIDI kanálu nebo k odeslání programových zpráv. Přiřaditelný potenciometr navíc poskytuje kontrolu nad jakýmkoli parametrem MIDI. Výchozím upravuje hlasitost mixéru.Osm tlačítek určených k ovládání DAW je uprostřed modelu Impact GX. Základní úkoly, jako je aktivace manipulace nebo navigace se často opakují - tím že pokaždé saháte na myš, může zabít jakýkoli zárodek inspirace. 8 tlačítek, které se používají s integrací Nektar DAW, rozšiřují funkčnost tak, aby zahrnovala kontrolu nad manipulací a řadu dalších důležitých funkcí DAW, přímo od společnosti Impact GX.Tlačítka lze také přiřadit ke zprávám MIDI pro použití s jakýmkoli softwarem MIDI, který není podporován integrací Nektar DAW. Pro každé ze 7 tlačítek lze naprogramovat primární a sekundární správu, což celkově poskytuje 14 programovatelných možností.Každému ze 14 přiřaditelných MIDI tlačítek, modulačnímu kolečku, nožnímu spínači a samozřejmě velkému ovládacího knoflíku, je možné přiřadit odesílání zpráv MIDI cc. Přiřaditelné tlačítka (14) mohou být navíc konfigurovány tak, aby vysílaly správu programu nebo řízení MMC.Bitwig 8-Track je součástí každého modelu Impact LX +, takže od prvního dne můžete začít produkovat, hrát a navrhovat zvuky jako profesionálové. Bitwig 8-Track vám poskytuje přístup k více než 50 softwarovým nástrojem a efektem pro použití až na 8 zvukových nebo MIDI projektových stopách a můžete také použít jakékoliv doplňky VST od třetích stran, které byste mohli vlastnit. Integrace Nektar DAW podporuje Bitwig 8-Track, takže společné použití Nektar Impact GX a Bitwig 8-Track je vynikající kombinací.
Počet kláves: 49
Velikost kláves: Standardní
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Adaptér
Hloubka (cm): 19.7
Výška (cm): 7.0
Hmotnost: 2,18 kg
Šířka (cm): 80.3

Název:
Nektar Impact-GX49
Výrobce:
SKU:
859383002282

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Oasiscity.cz si vyberete z kvalitních hudebních nástrojů. Vybírejte z široké nabídky hudebního příslušenství a udělejte si tak radost nákupem třeba nové kytary, bicích nástrojů, dechových nástrojů na Oasiscity.cz. Máme pro vás moderní hudební nástroje za skvělé ceny. Neustále pro vás aktualizujeme produtky a ceny. Nákupen online na Oasiscity.cz ušetříte váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
50600
produktů
1150
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Oasiscity.cz