HLEDAT
MENU
Pro-Ject Pick it DS2 MM

Pro-Ject Pick it DS2 MM

Pro-Ject Pick it DS2 MM od dodavatele s dlouholetou historií Pro-Ject lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Pro-Ject Pick it DS2 MM - nakoupíte u nás nyní za 17790 Kč

17790 Kč
17790 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Špičková Hi-Fi přenoskaPohyblivá cívka - vysoká kvalitaPři hledání kvalitních HiFi přenosek je zcela zřejmé, že špičkové systémy téměř výhradně používají princip pohyblivé cívky. Díky nižší pohyblivé hmotnosti - pohyblivá cívka je mnohem lehčí než pohyblivý magnet - je možný dynamický a detailní zvuk s vynikajícím nízkým zkreslením. Výsledné nižší výstupní napětí je v dnešní době možné kompenzovat použitím vysoce kvalitního phono předzesilovače (např. Phono Box DS2, Tube Box DS2, Phono Box RS). Další výhodou je, že kvůli velmi nízké impedanci zdroje (5 Ohm až 1 kOhm) jsou vnější rušení, jako například bzučení, velmi efektivně potlačeno. Pokud má váš zesilovač phono proměnnou impedanci zatížení (jako Phono Box RS, Tube Box DS2), umožňuje široké doladění. Čtyři konektory na zadní straně jsou pozlacené, otvory se závitem nabízejí rychlé a efektivní upevnění. Masivní kovová deska se třemi kontaktními body nabízí nejlepší možný kontakt s ramínkem.Pick it DS2 MC je současná špičková přenoska od značky Pro-Ject. Korpus je vyroben z polyamidu, který má vynikající mechanické vlastnosti. Tělo systému a kryt jehly jsou vyrobeny speciálním procesem selektivního laserového spékání (SLS). Zde vzniká tělo pomalým tavením materiálu (prášku) pomocí laseru. Výsledkem je téměř rezonanční materiál, který je pro analogové přehrávání mimořádně důležitým aspektem. Výsledkem je optimální pozornost k detailu a hudební zvuk bez zkreslení!
Země původu: Česká republika
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Doporučená zatěžovací kapacita: 150 - 300 pF
Doporučený zatěžovací odpor: 47 kOhm
Tvar: Eliptický
Sledovací schopnost na 315 Hz: 70 µm
Doporučený přítlak: 1,8 g
Napětí: 7 mV
Hmotnost: 7,2 g

Název:
Pro-Ject Pick it DS2 MM
Výrobce:
SKU:
9120097822505

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Oasiscity.cz si vyberete z kvalitních hudebních nástrojů. Vybírejte z široké nabídky hudebního příslušenství a udělejte si tak radost nákupem třeba nové kytary, bicích nástrojů, dechových nástrojů na Oasiscity.cz. Máme pro vás moderní hudební nástroje za skvělé ceny. Neustále pro vás aktualizujeme produtky a ceny. Nákupen online na Oasiscity.cz ušetříte váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
50574
produktů
1149
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Oasiscity.cz