HLEDAT
MENU
Victory Amplifiers VX100 The Super Kraken

Victory Amplifiers VX100 The Super Kraken

Victory Amplifiers VX100 The Super Kraken od známé kvalitní značky Victory Amplifiers je momentálně za bezkonkurenční cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Victory Amplifiers VX100 The Super Kraken za bezkonkureční cenu 47490 Kč

47490 Kč
47490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

VX100 Super Kraken se vyvinul z oceněné kompaktní série VX The Kraken vyvinuté Rabea Massaadom.Kraken se změnil na ještě silnější zvíře prostřednictvím 100 wattů masivní síly 6L6. Stále získáte kanál Gain I inspirovaný britským zvukem. Stále máte kolosální nádech amerického zkreslení Gain II ... ale teď je tu zcela nový nožní režim clean mode plus nožní přepínatelná funkce Preamp Focus, která vám dodá trochu šťávy a přeřízne se do všech režimů. K dispozici je také přednastavena možnost Bass Focus v sekci napájení, nožní přepínatelná FX smyčka, přiřaditelné / nožní přepínání duálních hlavních hlasitostí ... a navíc užitečný 30-wattový režim low-power pro případy, kdy nepotřebujete odfouknout střechu. A samozřejmě schopnost přepínání MIDI.Clean mode modelu VX100 je zcela nový a umožňuje šumivé čisté tóny s vynikající světlou výškou. Nožní spínač přepnete do režimu crunch a začnete kolísat mezi tóny hot-rodded britského gainu. Zapnutím předzesilovače zaostřete, zesilte, utáhněte a prorazte.Kanál Gain II pokračuje od místa, kde Gain I končí. K dispozici je extra overdrive, jak byste čekali, ale také přísnější reakce na spodní konec a více zaměřený střední charakter, což je ideální pro americkejšiu chuť vašich riffů. Ano, pokud chcete, djents.Focus preamp: Toto přednastavené zesílení nožním spínačem přidává malý gain a zároveň napíná dolní konec a posouvá středy. Je to podobné, jako by to dělal čistě znějící pedál typu TS. Funguje ve všech třech režimech: Clean, Gain I a Gain II.Power amp Bass Focus: Tato přednastavená funkce nožního přepínání ovlivňuje negativní zpětnou vazbu výkonové části. Jedno nastavení poskytuje volnější basovou odezvu s dostatkem rezonance ve stylu vintage. Ostatní nastavení je v dolní části přísnější a zaostrenejšie.Dual Master Volume: Můžete ho nakonfigurovat tak, aby se měnil s kanály (Gain I / Master I a Gain II / Master II), nebo abyste je mohli kdykoli nezávisle nožně přepnout na dvě samostatné úrovně hlasitosti.
Efektová smyčka: Ano
Vstupní port nožního spínače: Ano
Počet kanálů: 2
Reverb: Ne
Výkon (Watt): 100.0
Země původu: Spojené království
Sluchátkový výstup: Ne
USB: Ne
Footswitch součástí: Ano
Hmotnost: 12,5 kg
Možná montáž do racku: Ne
Barva: Černá
Ovládání: Gain
Ovládání: Middle
Ovládání: Treble
Ovládání: Master
Ovládání: Switch
Bluetooth: Ne
Napájení: 230V
Typ: Amplifier
Výkon: 100 W
MIDI rozhraní: Ano
Balení obsahuje: Nožní spínač
Balení obsahuje: Taška
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Napájecí kabel

Název:
Victory Amplifiers VX100 The Super Kraken
SKU:
334441

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Oasiscity.cz si vyberete z kvalitních hudebních nástrojů. Vybírejte z široké nabídky hudebního příslušenství a udělejte si tak radost nákupem třeba nové kytary, bicích nástrojů, dechových nástrojů na Oasiscity.cz. Máme pro vás moderní hudební nástroje za skvělé ceny. Neustále pro vás aktualizujeme produtky a ceny. Nákupen online na Oasiscity.cz ušetříte váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
50234
produktů
1145
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Oasiscity.cz